Al - Barid

Filatelistische contactgroep van de Islamitische wereld (FCIW)

Dit is een nieuwe pagina.

Hier kunt u content plaatsen.

Deze tekst past u aan door erop te klikken.

VEILINGLIJST bijeenkomst FCIW 18 november 2017

Schriftelijke biedingen dienen uiterlijk 17 november bij de veilingmeester te zijn: A.J.Jansen, Churchillweg 114, 6706AE Wageningen, of per email: toon.anton@online.nl

Kunt u niet naar Woerden komen, dan is er altijd de mogelijkheid om schriftelijk te bieden!

Schriftelijke bieders kunnen bij de veilingmeester een scan aanvragen, maar uitsluitend van enkelvoudige kavels (dus bv. een poststuk of een beperkt aantal zegels) en niet meer dan 3 scans per lid. Overigens: de met * gemerkte kavels zijn te zien op de website pv-al-barid.com

Verklaring gebruikte afkortingen: pwst = postwaardestuk; anskrt = ansichtkaart; brfkrt = briefkaart; lpblad = luchtpostblad (aerogram); brfst = briefstuk/fragment; env = envelop; rzb = rondzendboekje; az/vz = achter/voorzijde; st = stempel; akst = aankomststempel; MS = Miniature sheet (‘blok/velletje); CTO (cancelled to order) = afstempeling op verzoek; (z)f = (zeer) fraai; pf of ** = postfris; * = ongebruikt met plakker; cw = cataloguswaarde; SG= Stanley Gibbons; Mi = Michel; Yv = Yvert; C&W = Coles & Walker; H&G = Higgins & Gage

Omschrijving

Inzet   €

01

Egypte 1927: 4 portzegels** uit koninklijke collectie

  2.00s

02

Egypte 1914: dienszegel SG O84 in blokje van 4 met   ‘abklatsch’**

  2,50s

03

Egypte 1933: spoorwegcongres postfrisse serie

 18.00s

04

Egypte 1941: SG 286 in postfris blokje van   4 met verschoven tanding!

  3.00s

05

Egypte 1970: SG 1045-1047** (£70)

 10.00s

06

Egypte 2008: 25 ‘ nieuwtjes’**

  8.00s

07

Egypte 2004: teruggetrokken zegel SG 2371a** in   blok van 4 (£240)

 20.00s

08

Alexandrië/Port-Said: klein partijtje

  3.00j

09

Egypte: partijtje fiscaalzegels op   insteekkaart

  4.00j

10

Egypte/Libanon: Postal Seal BAIROUTH (*)

  2.50j

11

Jordanië/Palestina: 7 toeslagzegels; interessant!

  6.00j

12

Palestina/Libanon: paartje SG9 met (deel)stempel   WADI-CHAFROUR (LIBAN), niet vermeld door Parenti (zie Al Barid No. 64), zeldzaam stempel!  (C&W vermelden wel ander stempel   45 BC1)

  7.00j

13

Levant: partijtje op insteekkaart

  8.00j

14

Franse Levant 1910: brief van Beyrouth naar Zwitserland

  5.00j

15

Frans kantoor Alexandrië: strip van 3 op brfst met 2x  puntstempel 5080

 10.00j

16

Egypte/Gaza 1948: SG1-19* (£90)

 15.00j

17

Egypte/Gaza 1948: SG 20-31 + E32* (£42)

  8.00j

18

Egypte/Gaza 1953: SG 32-46* hoekzegels met control!

  5.00j

19

Egypte/Gaza 1953: 3 hoogste waarden, SG 48/50* vrijwel   postfris (£255)

 35.00j

20

Egypte/Gaza 1953: SG 51-62* (plakkersporen) (£150)

 22,50j

21

Egypte/Gaza 1953: SG 63-68* (£90)

 12,50j

22

Palestina/Propagandazegels: 34 gestempelde zegels op insteekkaart

  3.50j

23

Palestina/Propagandazegels: 45 zegels met 1 blok; overwegend **   op 3 insteekkaartjes

  5.50j

24

Jemen 1989: ‘Intifada’ postfrisse serie SG   840-843

  3.00j

25

Israël/Palestina 1967: 11 ‘victory covers’ met   afstempelingen West Bank

  7.00b

26

Lybië 1991: luchtpostblad echt gelopen!

  1.00b

27

Afghanistan : gelopen brief

  2.00b

28

Libanon: 2 interessante poststukken

  5.00b

29

Jordanië 1957: 2 langwerpige lp brieven Azzahra   Hotel st. Jerusalem 4

  3.00b

30

Egypte 1949: Exposition compleet op brief met   tentoonst. stempel

  1,50b

31

Egypte 1949: Exposition 2postfrisse blocs

  3.00b

32

Libanon UNIFIL: 3 poststukken

  8.00k

33

Syrië Aleppo 1919: brief, gefrankeerd 2x Palestine SG9   verzonden dd 8/12/19 naar Java, NOI az. Buitenzorg15.3.20! Curieuze   adressering!

 15.00j

34

Syrië 1924: PPC (Citadel) van Aleppo naar   Zwitserland; frankering SG 160, 152a

  7,50j

35

Syrië/Alexandrette 1931: brief van Kessab, via Antioche naar   Aleppo

 10.00j

36

Syrië/Alexandrette 1931:brief van Soueidie, via Antioche naar   Aleppo

 10.00j

37

Libanon Frans mandaat: F.M. brief van Beyrouth naar   Frankrijk met interessante inhoud; frankering POSTE AUX ARMEES 8.1.35

  7,50j

38

Libanon/Beyrouth Brits   kantoor: brief   frankering 2½ d naar Londen

 12,50j

39

Libanon Frans mandaat: briefkaart naar Hannover

  7.00j

40

Franse Somali kust: PPC naar Frankrijk. Curieuze reclame   actie!

  8.00j

Partijtjes

41

Midden Oosten: 26 brieven (Libanon krantenbandjes!)   leuke frankeringen!

 10.00k

42

Egypte 2012/3: 7 FDC (1 doublet)

  6.50s

43

Palestijnse Autoriteit:9 FDC en grootformaat speciale   enveloppen

 12.00s

Albums, albumbladen, insteekboeken,   insteekbladen

44

Jordanië: 8 ongebruikte luchtpostbladen

 10.00k

45

Irak: 3 ongebruikte Air Letters

  7,50k

46

Middle East Forces: 8 brieven

 15.00k

47

Egypte: 4 FDCs jaren ‘30

  6.00k

48

Dubai: complete series in insteekboekje

  3.00j

49

Egypte: 32-bladig insteekboek met massawaar;enorme    uitzoekpartij!?

 10.00s

50

Egypte: WO II New Zealand Expeditionary Force   kleine collectie ‘Postage Prepaid’ op zegels van Nieuw Zeeland

  6.00s

51

Soedan 1951: complete serie dienstzegels op grote   envelop

 10.00j

Diversen

52

Doos met ruim 100 poststukken; zeer divers!

 10.00b

53

Turkije: kistje met zegels veelal gestempeld   na 1935

  Bod b

54

Palestina 1948: Public Works   Department Report + verzekeringspolis Al-Chark mei 1939 (1 fiscaalzegel)

 15.00k

55

Leuchtturm 32-bladig insteekboek (wit)   zgan

   9.00j

56

Fred j. Melville Egypt leuk oud boekje

   5.00s

57

Egypte: Grieks paspoort met veel   fiscaalzegels

   2.50s

58

Brievenalbum (zwart)

  10.00j

59

Importa brievenalbum

   7.00b

60

K.J.Asali, Jerusalem in History,   Scorpion 1989

   5.00j

61

Noam Chomski, Fateful Triangle,   The United States, Israel & The Palestinians,   London, Pluto Press 1999

   4.00j

62

Verrassingsdoos

  10.00j

63

Catalogus Fiscaalzegels Palestina

  40.00m

64

  40.00m

Resultaten veiling 13 mei 2017 (niet vermelde kavels gingen retour)

02: 11.00; 05: 3,20; 07: 8,50; 08: 35.00; 09: 10.00; 10: 12.00; 11: 9.00; 15: 9,50; 19: 0,80; 20: 3.00;     22: 6.00; 23: 14.00; 24: 30.00; 26: 5.00; 27: 20.00; 28: 7,50; 39: 8.00; 42: 5.00; 44: 3.00; 46: 12.00;    47: 7.00; 48: 12,50