Al - Barid

Filatelistische contactgroep van de Islamitische wereld (FCIW)

Dit is een nieuwe pagina.

Hier kunt u content plaatsen.

VEILINGLIJST bijeenkomst FCIW 19 mei 2018

Schriftelijke biedingen dienen uiterlijk 18 mei bij de veilingmeester te zijn: A.J.Jansen, Churchillweg 114, 6706AE Wageningen, of per email: toon.anton@online.nl

Schriftelijke bieders kunnen bij de veilingmeester een scan aanvragen, maar uitsluitend van enkelvoudige kavels (dus bv. een poststuk of een beperkt aantal zegels) en niet meer dan 3 scans per lid. Verklaring gebruikte afkortingen: pwst = postwaardestuk; anskrt = ansichtkaart; brfkrt = briefkaart; lpblad = luchtpostblad (aerogram); brfst = briefstuk/fragment; env = envelop; rzb = rondzendboekje; az/vz = achter/voorzijde; st = stempel; akst = aankomststempel; MS = Miniature sheet (‘blok/velletje); CTO (cancelled to order) = afstempeling op verzoek; (z)f = (zeer) fraai; pf of ** = postfris; * = ongebruikt met plakker; cw = cataloguswaarde; SG= Stanley Gibbons; Mi = Michel; Yv = Yvert; C&W = Coles & Walker; H&G = Higgins & Gage; NP = Nile Post

Nr

Omschrijving

inzet

1

Ottomaans   Turkije: 3   ansichtkaarten in 1917 verzonden van Wenen naar Constantinopel

 10.00

2

Egypte: brief uit Shabrakhit met o.a. TPO   SHABRAKHUT - ITYAI

  5.00

3

Italiaans   Libië: ansicht naar   Brussel (bijgeknipt!)

  Bod

4

Palestina 1947: R-Air cover   van Haifa naar Zwitserland

  2,50

5

Egypte   1894: envelopje 2   mills verzonden uit BENI WAZAR n Cairo

  2.00

6

Egypte: 16 Postal seals. Overwegend ongebruikt

 12,50

7

West   Bank: 2 brieven met   schaars Jordaans stempel RETURN TO SENDER (bekijken!)

 10.00

8

Palestina: 6 oude zwart-wit ansichtkaarten

  4.00

9

Pakistan: 1 envelop + 3 luchtpostbladen   ongebruikt

  4.00

10

Pakistan: 3 Chughtai postcards wv 1 met   antwoordkaart, ongebruikt

  6.00

11

Oostenrijkse Levant: brfkrt met betaald antwoord BEIRUT 20.09.00

 20.00

12

Duitse   Levant: briefkaart   BEIRUT 16.7.06 naar Crefeld

 12,50

13

Oostenrijkse   Levant: brfkt van   CAIFA naar BEIRUT (2 Levantkantoren op één poststuk!)

 20.00

14

Britse   Levant 1907: mooie   R-brief van BEYROUT naar Den Haag (maar via Scheveningen!)

 50.00

15

Soedan   1907 Brfkrt van HALFA   naar Stuttgart; TPO Shellal - Halfa

 17,50

16

Egypte   1908: ansichtkrt naar   Engeland met ASWAN STATION en   ASWAN-LUQSOR TPO

 12,50

17

Egypte   1944: luchtpostblad ongebruikt

  7,50

18

Egypte   1907: ‘dubbele’ brfkrt   2 mills ongebruikt

  5.00

19

Egypte   2012/3: 7 FDC

  3,50

20

Egypte   1911: letter sheet   (geen wmk) (fris ongebruikt;iets vlekkerig ‘as usual’; NP SLS4 $90)

 15.00

21

Egypte   1971: letter sheet   ongebruikt

 10.00

Partijtjes

22

Egypte: 19 diverse poststukken, waarbij   Express en Aangetekend

 10.00

23

Egypte: 16 poststukken met TPO stempels

 25.00

24

Diversen: 13 ansichtkaarten

  5.00

25

Jordanië/Gaza: 3 Rode kruisdocumenten van na de   Zesdaagse Oorlog

  7,50

26

Gaza: 10 documenten met diverse stempels

 12.50

Albums,   albumbladen, insteekboeken, insteekbladen

27

Egypte: grote collectie  met doubletten in dik insteekboek

120.00

28

Libanon: partij in insteekboek

 15.00

29

Pakistan: mooie partij in insteekboek

 15.00

30

Afghanistan: postfrisse zegels op insteekkaart

  1,50

Diversen

31

Importa EDC album (nieuw)

  5.00

32

Zonnebloem   brievenalbum

  6.00

33

DAVO   insteekalbum 32-bladig   (zgan!)

 10.00

34

‘vellenboek’

  2.00l

Vergeet u niet om op 19 mei uw kavels voor de volgende veiling mee te brengen!

Resultaten veiling 17 februari 2018: 01: 1,50; 02: 3.00; 03: 2.00; 07: 10.00; 11: 5.00; 12: 5.00; 13: 10.00; 14: 5.00; 15: 22.00; 16: 5.00; 17: 7.00; 18: 10.00; 19: 5,50; 23: 18.00; 25: 5.00; 27: 25.00; 29: 20.00; 30: 26.00; 31: 3.00; 32: 7,50; 34: 32.00; 35: 13.00; 36: 10.00; 37: 24.00; 38: 1.00; 41: 17.00