Al - Barid

Filatelistische contactgroep van de Islamitische wereld (FCIW)

Dit is een nieuwe pagina.

Hier kunt u content plaatsen.

Deze tekst past u aan door erop te klikken.

VEILINGLIJST bijeenkomst FCIW 17 februari 2018

Schriftelijke biedingen dienen uiterlijk 17 november bij de veilingmeester te zijn: A.J.Jansen, Churchillweg 114, 6706AE Wageningen, of per email: toon.anton@online.nl

Kunt u niet naar Woerden komen, dan is er altijd de mogelijkheid om schriftelijk te bieden!

Schriftelijke bieders kunnen bij de veilingmeester een scan aanvragen, maar uitsluitend van enkelvoudige kavels (dus bv. een poststuk of een beperkt aantal zegels) en niet meer dan 3 scans per lid. Overigens: de met * gemerkte kavels zijn te zien op de website pv-al-barid.com

Schriftelijke biedingen dienen uiterlijk 16 februari bij de veilingmeester te zijn: A.J.Jansen, Churchillweg 114, 6706AE Wageningen, of per email: toon.anton@online.nl

Schriftelijke bieders kunnen bij de veilingmeester een scan aanvragen, maar uitsluitend van enkelvoudige kavels (dus bv. een poststuk of een beperkt aantal zegels) en niet meer dan 3 scans per lid. Verklaring gebruikte afkortingen: pwst = postwaardestuk; anskrt = ansichtkaart; brfkrt = briefkaart; lpblad = luchtpostblad (aerogram); brfst = briefstuk/fragment; env = envelop; rzb = rondzendboekje; az/vz = achter/voorzijde; st = stempel; akst = aankomststempel; MS = Miniature sheet (‘blok/velletje); CTO (cancelled to order) = afstempeling op verzoek; (z)f = (zeer) fraai; pf of ** = postfris; * = ongebruikt met plakker; cw = cataloguswaarde; SG= Stanley Gibbons; Mi = Michel; Yv = Yvert; C&W = Coles & Walker; H&G = Higgins & Gage

Nr

Omschrijving

inzet

1

Egypte   1985: briefkaart   (vouw) mooi stempel ‘ * halve maan’ Zifta

  1,50h

2

Libanon: 10 verschillende ‘Aid Palestine’   zegels; gebruikt

  3.00h

3

‘Dome of the Rock’ 13 zegels

  1,50h

4

Palestina 1947: R-Air cover   van Haifa naar Zwitserland

  3,50h

5

Aden: luchtpostblad 50 cents ongebruikt

  3,50h

6

Libanon: 6 krantenbandjes

  1,50h

7

Sharjah: R-cover naar Holland (met gebreken,   zie flap!) schaars!

  6.00h

8

Pakistan: enveloppe 1½ Annas ongebruikt

  2,50h

9

Pakistan: 2 luchtpostbladen*

  3.00h

10

Pakistan: luchtpostblad 30 Paisa*

  1,50h

11

Tunesië: postfrisse zegels op insteekkaart

  5.00h

12

  5.00h

13

Pakistan: 3 Chughtai postcards wv 1 met   antwoordkaart ongebr.

 10.00h

14

Aden   1950: R-cover, meerdere   malen doorgestuurd!(code B-GB-7)

  5.00b

15

Oostenrijkse   Levant: mooie R-brief   van Beirut naar Zwitserland

 18.00j

16

Libanon   Frans mandaat: 2   fraaie  brieven

  5.00bi

17

Syrië   Frans mandaat 1924:   ansichtkaart Aleppo naar Zwitserland

  7.00j

18

Libanon: 3 UNIFIL stukken

  6.00k

19

Egypte   2008: partij nieuwtjes

  5.00j

20

Egypte   2012/3: 7 FDC

  5.00s

Partijtjes

21

6   covers (deels ‘much   travelled!) (code B-GB-7)

  7.00b

22

10   covers waarbij interessant modern Libië (code B-10)

 10.00b

23

13   covers waarbij interessant Jordanië   (code B-13)

 15.00b

24

Yemen   (modern): postfrisse   series cw €80

 15.00b

25

Israël/Palestina   1967: 11 ‘Victory   covers’

  5.00bi

26

Israël/Palestina   1968: 9 env. Van TABIRA   National Stamp Exhibition met facsimiles voormalige Levantkantoren

  4.00j

Albums,   albumbladen, insteekboeken, insteekbladen

27

Jordanië: grote partij in insteekboek

 25.00h

28

Libanon: partij in insteekboek

 20.00h

29

Bahrein: partij in insteekboek

 20.00h

30

Afghanistan: collectie op albumbladen

 15.00h

31

Kuwait: partijtje op insteekblad

  1,50h

32

Ethiopië:   opdrukzegels;   interessant! (hoge cataloguswaarde)

  7,50h

33

Afghanistan: postfrisse zegels op insteekkaart

  2,50h

34

Midden   Oosten: partij   diversen, hoofdzakelijk postfris

 20.00b

35

Egypte:   partij in insteekboek

  9.00b

36

Golf   staten,Saudi Arabia:   partij in insteekboek

 10.00b

37

Egypte: partij in insteekboek

 15.00b

Diversen

38

Turkije: partijtje in doos

 Bod h

39

Oman: 2 aangetekende brieven

  4.00h

40

5 magazines o.a. 3x The   Arab World Philatelist (code B-5)

  6.00b

41

Verrassingstrommel

 10.00j

Vergeet u niet om op 16 februari uw kavels voor de volgende veiling mee te brengen!

Resultaten veiling 18 november 2017: 01: 4.00; 02: 2,50; 03: 18.00; 04: 3.00; 06: 8.00; 08: 3.00; 09: 4.00; 10: 3,40; 11: 6.00; 12: 7.00; 13: 8.00; 14: 5.00; 18: 10.00; 19: 35.00; 22: 6.00; 23: 5,50; 24: 3.00; 26: 1.00; 27: 2.00; 29: 3.00; 30: 1,50;31: 3.00; 33: 15.00; 37: 7,50; 38: 12,50; 39: 7.00; 40: 8.00; 41: 10.00; 43: 24.00; 45: 7,50; 46: 15.00; 47: 8.00; 48: 3.00; 49: 10.00; 50: 10.00; 51: 10.00; 52: 20.00; 53: 7.00; 54: 15.00; 55: 7.00; 56: 6,50; 57: 2,50; 60: 5.00; 61: 4.00; 62: 40.00

Resultaten veiling 13 mei 2017 (niet vermelde kavels gingen retour)

02: 11.00; 05: 3,20; 07: 8,50; 08: 35.00; 09: 10.00; 10: 12.00; 11: 9.00; 15: 9,50; 19: 0,80; 20: 3.00;     22: 6.00; 23: 14.00; 24: 30.00; 26: 5.00; 27: 20.00; 28: 7,50; 39: 8.00; 42: 5.00; 44: 3.00; 46: 12.00;    47: 7.00; 48: 12,50